zdjecie firmy


baterie Czym się zajmujemy?

Firma Sedan Pawłow spółka jawna została założona w 1993 roku jako firma handlowa. Poczatkowo zajmowalismy się dystrybucja baterii i akumulatorów konsumenckich do sklepów i hurtowni elektrycznych. Na przestrzeni kilku lat w firmie dokonało się wiele zmian. Wzbogacilismy nasza ofertę i rozszerzylismy działalnosć. Został stworzony dział produkcyjny, który na dzień dzisiejszy stanowi trzon Naszej działalnosci. Obecnie w firmie pracuja 14 osoby, które sa do Państwa dyspozycji i chetnie odpowiedza na pytania. baterie

Dzisiaj firma Sedan zajmuję się dystrybucja latarek, baterii i akumulatorów konsumenckich znanych marek takich jak Toshiba ,Philips, Panasonic, GP Battery, Varta, Duracell, Forever, Camelion do sklepów, hurtowni elektrycznych i odbiorców końcowych tj.: telewizje, szpitale, zakłady przemysłowe. W swojej ofercie mamy bogaty wybór baterii specjalistycznych, które moga zasilac skomplikowane urzadzenia elektroniczne. Zajmujemy się produkcją zestawów oswietlenia awaryjnego a także pakietów zasilajacych różnego typu (NiCd, NiMH), zaopatrujemy inwestycje budowlane w lampy oswietleniowe z zamontowanymi zestawami oswietlenia awaryjnego lub montujemy takie zestawy w powierzone oprawy.  

oprawy

System zapewnienia jakosci naszym produktom

Posiadamy wszystkie atesty niezbędne do prowadzenia tego typu działalnosci. Dodatkowo zajmujemy się wymiana ogniw w akumulatorach różnego typu elektronarzędzi tj.: wkrętarki, wiertarki. Dysponujemy własnym transportem samochodowym i dowozimy do odbiorców zamówione towary.

Oczekujemy na kontakt i ZAPRASZAMY do współpracy.

Design by Direx